שליחת הודעת וואצאפ

שלבים לקבלת משכנתא

תהליך לקיחת משכנתא הינו תהליך גדול ומורכב שמטרתו – לקיחת משכנתא מתאימה לטובת רכישת נכס.
התהליך מורכב מארבעה שלבים קריטיים וככל שהם ייעשו בצורה מדויקת ומתאימה לצרכיו ומצבו הכלכלי של הלווה כך סיכוייה של ההלוואה לקבל אישור יגדלו.
אנו נהיה לצדכם לאורך כל הדרך, עד לקבלת ההלוואה הגדולה בחייכם ונמשיך ללוות אתכם עד לסיום כלל התשלומים.

להלן השלבים לקבלת משכנתא:

שלב 1 - בקשת אישור עקרוני

מזל טוב! מצאתם את הנכס שמתאים לכם, סיכמתם מחיר וכמובן שאתם יודעים כמה כסף יש לכם(הון עצמי) וכמה אתם צריכים להלוות מהבנק(משכנתא). בכדי שתהיו בטוחים שאתם יכולים לקבל את הסכום המבוקש אתם צריכים לפנות לבנק למשכנתאות ולבקש אישור עקרוני למשכנתא, כך תדעו שהבנק מסכים לתת לכם את הכסף הנדרש על פי הנתונים שלכם ויש לכם ביטחון לחתום על חוזה.

שלב 2 - בניית תמהיל ומשא ומתן מול הבנקים

כעת בשלב זה, תצטרכו לבנות תמהיל שמתאים לכם ולהתחיל לנהל משא ומתן עם הבנקים למשכנתאות עד לקבלת הריביות הטובות ביותר עבור התמהיל שבניתם ולבחור את הבנק שנתן את ההצעה הטובה ביותר עבור אותו תמהיל.

שלב 3 - בטחונות

לאחר שבחרתם את הבנק שממנו תקחו את המשכנתא, הבנק ידרוש מכם בטחונות בכדי שאם חלילה לא תעמדו בהחזרי המשכנתא הבנק יוכל לתבוע את הדירה מכם. ברור וידוע שהבנקים לא מעוניינים לקחת את הנכס מכם הם מרוויחים מפערי הריביות ולא מעוניינים להתעסק עם לווים שלא עומדים בתשלומי המשכנתא שלהם. בדרישת הבטחונות ייתכנו שינויים קלים בין בנק ולבנק.

שלב 4 - קבלת המשכנתא

לאחר שהושלם שלב הביטחונות התיק מועבר לבדיקה ולאחר מכן יעביר הבנק את כספי המשכנתא למוכר, ובכך מסתיים לו תהליך לקיחת המשכנתא.